18.10.2019 - PREMIÉRA divadelní hry ZKOUŠÍME PYGMALION  
 

 

       
 

..............................

PODPORUJÍ NÁS

Město Holešov

 

 

 

 

  SEZNAM HER PRÁVĚ HRAJEME

SEZNAM HER

řazeno sestupně dle roku uvedení premiéry

rok Název hry Autor
2019 Zkoušíme Pygmalion na motivy G. B. Shawa
2018 Její pastorkyňa  Gabriela Preissová
2017 Maryša Alois a Vilém Mrštíkové
2015 Pohlednice z Anatěvky D6K
2014 Aby bylo jasno Alan Ayckbourn
2011 Návštěva staré dámy Friedrich Dürrenmatt
2011 August August, August Pavel Kohout
2010 Hrobka s vyhlídkou Norman Robbins
2009 Lakomec Moliére
2008 Na správné adrese Marc Camoletti
2007 Sčítání lidu aneb že by zrovna tam  
2007 Zbojnický hejtman Jan Švrček z Rusavy  
2006 Ještě jednou, profesore Antonín Procházka
2002 Nejkrásnější válka Vladimír Renčín 
2000 S tvojí dcerou ne Antonín Procházka
1999 Faust, Markéta, služka a já Ivan Vyskočil, JiříSuchý
1998 Hastrmanská komedyje Jan Jílek
1996 Dalskabáty, hříšná ves Jan Drda
1994 Zkoušky čerta Belínka Zdenka Horynová
1994 Nevěsta na marách E.A.Longen
1993 Zlatovláska Josef Kainar
1992 O bojácném Floriánkovi Zdeněk Kozák
1991 Princezna Pampeliška Jaroslav Kvapil
1990 Za službu službou Karel Hoffman
1989 Jak se čerti ženili Václav Tomšovský
1989 Obrácení Ferdyše Pištory František Langer
1987 Malý tygr Hana Januszewska
1986 Bubáci Pavel Grym
1985 O princezně Ance a Petrovských J.Lada, K.Svoboda
1983 Dům na nebesích Jiří Hubač
1982 Kaviár nebo čočka G.Scarnicci
1981 Kašpárek Šmidra a zakletá princezna  
1981 SOS J.Solovič
1980 Růže pro princeznu  
1980 To byla fraška E.A.Longen
1978 Veselé paničky Windsordské W.Shakespeare
1978 Elce Pelce do Pekelce B.Zelenka
1977 Zvířátka a loupežníci  
1977 Plakala princezna Květinka, plakala Josef Bursík
1977 Jedenácté přikázání F.Šamberk
1976 Kašpárek a Šmirda mezi Indiány A.Sandtner 
1976 Zlato J.London
1975 Strakonický dudák  J.K.Tyl
1974 Velbloud uchem jehly F.Langer
1974 Brána slunce J.Makarius
1974 Past R.Thomas
1974 Na dně M.Gorkij
1973 Švec a čert Petr Botík
1973 Zvědavé ženy Carlo Goldini
1973 Ženichové S.K.Macháček
1972 Zlatovláska Josef Kainar 
1972 M.D.Rettigová Alois Jirásek
1971 Jak se stal Rumcajs loupežníkem V.Čtvrtek, S.Lichý 
1970 Křižovatka svědomí J.Černá, P.Strach 
1968 Na tý louce zelený Jára Beneš
1967 Sylva Fr.Frýda
1967 Čert nikdy nespí Alberto Parrini
1966 Jak Kašpárek a Šmidra vysvobodili princeznu A.Sandtner
1966 Lysistrata Aristofanes
1966 Soupeři Fr.Götz
1966 Chudák manžel Moliére
1965 Aladinova lampa F.Daněk, S.Lichý
1965 Ecce homo E.Kavan
1965 Cínový vojáček H.Ch.Andersen
1965 Sirotek v Radhošti Viktor Nejedlý
1965 Zvědavé ženy Carlo Goldoni
1964 Inteligenti Milan Jariš
1964 Jirka vaří Špinifix Otakar Žebrák
1963 Honza čaroděj
1963 Kašpárek a Šmirda mezi Indiány A.Sandtner
1963 Drak je drak Fux, Pantůček, Skála
1963 Dalskabáty Jan Drda
1962 Je libo cigaretu? Jar.Janovský
1962 Golem V+W
1962 Ostrov Afrodity Alexis Parnis
1961 Sto dukátů za Juana Vl.Dvořák, Zd.Petr
1961 Zvířátka a loupežníci Jar.Horák
1961 Víla a medvěd Eliška Krásnohorská
1960 Příběh naší lásky Nádvorník, Bayerle
1960 Zvířátka a loupežníci Jar.Horák
1959 Caesar V+W
1959 Zkoušky čerta Belínka Z.Horynová
1958 Návštěva v oblacích St.Bártek
1958 Paličova dcera J.K.Tyl
1957 Kašpárkův kouzelný proutek Čestmír Falta
1957 Tři zlaté vlasy děda Vševěda K.J.Erben
1957 Svatba Krečinského Suchovo-Kobylin
1957 Robin zbojník V+W
1956 Honza v zakletém zámku V.Baldessari
1956 Kouzelný koberec Josef Smutný
1956 Muziky, muziky
1956 Pražský žid J.J.Kolárv
1955 Loupežník Karel Čapek 
1955 Pozdní láska A.N.Ostrovskij
1954 Na letním bytě Josef Štolba
1954 Perníková chaloupka J.Stehlík
1954 Lidé z naší ulice Peter Karvaš
1954 Sirotek v Radhošti Viktor Nejedlý
1953 Matka Karel Čapek
1953 Šibalství Skapinova Moliére
1952 Chudák manžel Moliére
1952 Nebe na zemi V+W
1951 M.D.Rettigová Alois Jirásek
1951 Jeho urozenost pan Měšťák Moliére
1951 Vlk, koza a kůzlátka  J.Grabowski
1951 Vrabčí hory A.Simukov
1950 Vodníkova píšťalka V.Vlček
1950 Palackého třída č.27 F.F.Šamberk
1950 Můj syn S.Gergely
1949 Do vesničky spadla hvězda Marie Holková
1949 Jan Hus J.K.Tyl
1949 Pygmalion G.B.Shaw
1949 Kašpárek vítězí nad čarodějem  J.Smutný
1949 Mikuláš Dačický z Heslova L.Stroupežnický
1949 Kašpárek a Šmirda mezi Indiány A.Sandtner
1949 Ostrov splněných přání Vojtěch Cinybulk
1949 Maloměstské tradice V.Štech
1949 Zkažená krev L.Stroupežnický
1949 Dobra K.Šarlich
1949 Dáma s kaméliemi A.Dumas ml.
1948 Blaničtí rytíři Jaroslav Průcha
1948 Guayana Olga Scheinpflugová
1948 O myších a lidech John Steinbeck
1948 Noční manévry X.Jager, E.Starý
1948 Láska ze všech nejkrásnější E.F.Burian
1948 Kouzelný proutek Čestmír Falta
1948 Grand hotel Nevada Fr.Langer
1948 Její Veličenstvo láska B.Rajská-Smolíková
1947 Kostelní myška Ladislav Fodor
1947 Kouzelný koberec J.Smutný
1947 Slovácká princezska Rudolf Piskáček
1947 Hvězdy nad hradem Karel R.Krpata
1947 Stilmondský starosta M.Maeterlinck
1947 Peg mého srdce J.H.Manners
1947 Láska Její Výsosti Fr.Šrámek, J.Jankovec
1947 Sirotek v Radhošti Viktor Nejedlý
1947 Muži nestárnou J.Patrný, O.Nový
1946 Je Mary Duganová vinna? Bayard Weiller
1946 Mikuláš Dačický z Heslova L.Stroupežnický
1946 Rukopis času Zdeněk Němeček
   
         
  Poslední aktualizace 04.02.2021